Alazka (wcześniej Burning Down Alaska) na jedynym koncercie w Polsce


Post-rock PL zaprasza na jedyny w Polsce koncert post-hardcore`owców z Alazka (wcześniej Burning Down Alaska). Zespół wystąpi 27 września w Klubie Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22). Zagrają przed nim jeszcze grupy Imminence (Szwecja) i Across The Atlantic (USA).

ALAZKA (melodic hardcore/post-hardcore/DE)
https://www.facebook.com/alazkaofficial/

Wschodząca gwiazda sceny post-hardcore, do marca 2017 roku działająca pod nazwą Burning Down Alaska. Grupa zaistniała dzięki świetnie przyjętej przez krytyków debiutanckiej EP-ce “Values & Virtues” (2015).

W kolejnych miesiącach popularność grupy wystrzeliła w górę, a złożyły się na to udział w Never Say Die! Tour u boku takich kapel jak Defeater czy The Amity Affliction, pierwsza samodzielna trasa europejska (z Acres i Casey), występy u boku Parkway Drive oraz rola głównego supportu na trasie Being As An Ocean.

2017 rok przyniósł zmianę nazwy na ALAZKA i zakończenie prac nad długo oczekiwanym LP. Premiera albumu „Phoenix” została zaplanowana na 25 sierpnia. Podczas promującej go trasy grupa wystąpi w Polsce tylko w Warszawie.


IMMINENCE (post hardcore/metalcore/Szwecja)
https://facebook.com/imminenceswe

Zespół został założony w 2010 roku przez wokalistę Eddiego Berga i gitarzystę Haralda Barretta, który z miejsca zyskał miano najbardziej obiecującego core’owego zespołu w Skandynawii. Wydane w 2012 i 2013 roku EP-ki „Born of Sirius” i „Return to Helios” zostały ciepło przyjęte przez publikę, a ich muzyczny styl zaczęto określać jako „post-metalcore”.

Potwierdzeniem pokładanych w zespole nadziei był album „I” wydany w 2014, który otworzył mu drogę na europejski rynek muzyczny i koncertowy. Tegoroczne wydawnictwo „This Is Goodbye” to krok w stronę bardziej alternatywnych brzmień, inspirowanych erą emo/nu metal i alt rockiem.

Dla fanów: Bring Me The Horizon, Kingdom of Giants, Our Hollow, Our Home

 

ACROSS THE ATLANTIC (post-hardcore/USA)
https://www.facebook.com/acrosstheatlanticband/

Kwintet z San Antonio, którego muzykę można określić jako post-hardcore z wpływami pop punku wzorowany na kapelach jak A Day To Remember, Chunk! No, captain Chunk! czy Close To Home.

Grupa ma na koncie EP-kę „First Things First” i debiutancki album “Holding On To What We Know”. Ich druga płyta zatytułowana „Works of Progress” ukaże się 1 września.

 

27 września 2017 (środa)
Klub Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22, Warszawa)
ALAZKA, Imminence, Across The Atlantic
Bilety: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)
Bilety24.pl – bit.ly/alazka_wwa
GoOut.pl – http://bit.ly/2slzEiL

Facebook: https://www.facebook.com/events/139141103322257/


Od zawsze na zawsze, eleganckie zachowanie. A nie w chuja granie, zyski równo rozliczane. Przekaz hula, dobra morda kuma, kto nie kuma no to rura.

SIMILAR ARTICLES

NO COMMENTS

Leave a Reply