Agnostic Front i All For Nothing za miesiąc we Wrocławiu


13 lipca we wrocławskim klubie „Zaklęte Rewiry” wystąpi amerykańska legenda NYHC Agnostic Front. Bedzie to jedyny koncert w Polsce w ramach trasy z okazji 35-lecia działalności formacji. Wspierać ich będzie holenderskie All For Nothing. 

Info prasowe:

AGNOSTIC FRONT (New York/USA) – Nuclear Blast

Legendarni giganci gatunku hardcore/thrash wracają do Polski, aby świętować 35 urodziny zespołu. Agnostic Front to grupa, która od początku działalności starała się poruszać w swoich utworach problemy związane z korupcją, wyzyskiem i ogólnym cierpieniem. Zespół daje moc i siłę dla tych ignorowanych przez społeczeństwo głosów. Jako jedna z pierwszych ekip w gatunku „hardcore” Agnostic Front żyło problemami Nowego Jorku od 1983 roku. Rzadko konfrontowani i szanowani liderzy hardcore’u przyczynili się do powstania terminu „hardcore” jako jeden z najbrzydziej brzmiących zespołów punkowych. Od samego początku zespół wydał katalog szybkich i gwałtownych punkowych kawałków składających się z charakterystycznej i agresywnej perkusji, basu i ciągłym chaotycznym krzykiem. Pomimo wieloletniego dorobku na scenie Roger Miret i Vinnie Stigma z ekipą nie spoczywają na laurach i kontynuują swoją walkę z niesprawiedliwością i trudnościami tego świata.

Skład:

Roger Miret – wokal
Vinnie Stigma – gitara
Mike Gallo – bass
Pokey Mo – perkusja
Craig Silverman – gitara

https://www.facebook.com/agnosticfront/
http://www.agnosticfront.com/

ALL FOR NOTHING (Rotterdam/Holandia) – Hardcore

All For Nothing to dobrze znana ekipa hardcore’owa z Rotterdamu, która słynie ze swoich żywiołowych i pełnej pasji koncertów. Wokalistka Cindy van der Heijden dzieli się swoimi spostrzeżeniami, wyrzuca w tekstach swoje osobiste frustracje oraz porusza tematy globalne, które wypełnione są szybkimi, melodyjnymi riffami. 7 kwietnia tego roku ukaże się nowy album grupy zatytułowany „‘Minds Awake / Hearts Alive’”. Jak mówi basista „jest on zdecydowanie bardzej dynamiczny i bardziej agresywny w porównaniu do poprzednich wydawnictw”.
https://www.facebook.com/allfornothinghc/

Bilety:
69zł – http://winiarybookings.8merch.com/agnostic_front_13_07_wroc_aw-id11811
74zł -Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl (Empik, Media Markt, Saturn), Rocky Shop (D.H.Feniks)
79zł – w dniu koncertu

 


Od zawsze na zawsze, eleganckie zachowanie. A nie w chuja granie, zyski równo rozliczane. Przekaz hula, dobra morda kuma, kto nie kuma no to rura.

NO COMMENTS

Leave a Reply