Antigama ze zmianami w składzieWarszawska Antigama podzieliła drogi z dwoma muzykami. Pomimo tych zmian nagrania nowego albumu anonsowane są już na wrzesień.

Zespół opuścił wokalista Łukasz "Lucas" Myszkowski po ośmiu latach współpracy. Oficjalnym powodem rozstania jest praca muzyka oraz sprawy osobiste. Nowym członkiem załogi został z tej okazji Patryk Zwoliński (Blindead).

Po odejściu basisty Mike`a tymczasowo skład zasilił Jose Alonso (z madryckiego Looking For An Answer). Nazwisko basisty, który na stałe zagości w zespole zostanie podane już wkrótce.

Antigama zdążyła już skompletować materiał na piąty album, będący jednocześnie drugim wydanym pod szyldem Relapse Records. Nagrania rozpoczną się już we wrześniu pod okiem Szymona Czecha znanego ze współpracy z m.in Third Degree oraz Nyia. Wstępna data wydania to wiosna 2009.


Technik akrobata stojący za konstrukcjami portalu. Skargi na krzywe sufity przyjmuje do księgi zażaleń, którą czyta do snu nieślubnym dzieciom oraz na oddziale paliatywnym. W wolnych chwilach pisze również o muzyce, a jego ulubiony gatunek metalu to amelenium [Al].