Belzebong, Dopelord, Sunnata i Cerber w grudniu w Olsztynie


Banshee Booking zaprasza na koncert, który odbędzie się 10 grudnia w olsztyńskim klubie „Andergrant”. Zagrają na nim Belzebong, Dopelord, Sunnata oraz Cerber.

Informacja prasowa:

Uruchamiamy tę masywną lokomotywę. Ładunek mamy ciężki, będzie więc wolno i smoliście.  Sążnie riffy wyleją tego wieczoru trzy kapele z czołówki Polskiej sceny psychodelic/stoner/doom/sludge metalowej. Po koncertach kontynuujemy koziołkowanie, zabawy i swawole na godnym After Party.

BELZEBONG

Mieszanka sludge, doom i stoner metalu. Dusimy się z dumy, obserwując ich ostatnie dokonania na innym kontynencie. Tłoczeniem brudnych riffów zajmują się od 2008 roku. Bezapelacyjne Polscy królowie zadymionych dźwięków, mistrz w swojej klasie. Panie i Panowie, sprzęty w dłonie: oto BelzebonG.

https://www.facebook.com/belzebong420/
https://belzebong.bandcamp.com/
DOPELORD

Dopelord powstał w 2010 roku w Lublinie i gra stoner/doom. Próbują i koncertują spowici gęstym dymem. Inspiracje czerpią ze starych horrorów, muzyki lat 70tych i ziołolecznictwa. W 2012 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana „Magick Rites”. Drugi album zespołu, „Black Arts, Riff Worship & Weed Cult” ukazał się w kwietniu 2014 co natychmiast dało chłopakom VIP miejsca w czołówce rytualnych gigów na mapie Europy.

https://www.facebook.com/Dopelord666
http://dopelord.bandcamp.com/
SUNNATA

Warszawska reprezentacja spod kopyta Rogatego. Przędą ciężko i mocno, lecz z wyraźnym dymkiem świeżości. Narodził im się teledysk live z ich ostatniego koncertu z Mastodonem. Częściej ich widać poza granicami naszego kraju niż w jego wnętrzu – i nic dziwnego – to już ekskluzywny produkt eksportowy wśród smolistych, europejskich dźwięków. Open your mind and experience it. Let there be noise.

https://www.facebook.com/sunnataofficial/
http://sunnataofficial.bandcamp.com/

CERBER

Warmińska reprezentacja rogatego, lokalna duma, chleb i sól sludge’owej sceny Olsztyńskiej. Bezkompromisowi goście, nie ma przebacz. Spuszczają łomot z hardcore’owym impetem, głaszczą umysły alternatywą. Za sobą mają już setki koncertów, przed sobą jeszcze więcej. Tego dnia jednak nigdzie się nie wybierają. Zostają z nami, aby przywitać gości w Olsztyńskim, zadymionym stylu.

https://www.facebook.com/CerberBand
https://cerber.bandcamp.com/
BILETY DO NABYCIA W:
– Nowy Andergrant
– Rockfan Sklep Muzyczny
– Sarmata Pub
– Smaki Regionów
ONLINE:
http://www.andergrant.com/bilety

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/1167150240025668/

 


Od zawsze na zawsze, eleganckie zachowanie. A nie w chuja granie, zyski równo rozliczane. Przekaz hula, dobra morda kuma, kto nie kuma no to rura.

NO COMMENTS

Leave a Reply