Furia i przyjaciele w Olsztynie


11 marca w olsztyńskim klubie „Nowy Andergrant” odbędzie się koncert organizowany przez Banshee Booking, na którym wystąpi Furia, Thaw, Arrm i Ur. Cena biletów to 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu.

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/270493180031967/

Link do Banshee Booking:
https://www.facebook.com/bansheebooking/?fref=ts

Informacja prasowa:

FURIA (Śląsk)
Black Metal. Zespół powstały w 2003 roku w Katowiacach z inicjatywy Michała Kuźniaka, znanego środowisku muzycznemu – Nihila. Na swoim onice mają 5 studyjnych albumów z czego ostatni – „Księżyc milczy luty” – zabija wszelkie wątpliwości, że ten zespół to czołówka Polskiego Black Metalu. Amen.

THAW (Sosnowiec)
Black Metal w świeżym wydaniu. Eksperymenty, czarne zabawy. Zespół założony w 2010 roku. W jego skład wchodzą muzycy związani z takimi zespołami, jak Sun For Miles, Searching For Calm czy wyżej wymieniona Furia.

 

 

ARRM (Sosnowiec)
Ambient, Drone, Experimental. Zespół powstał zimą 2010 roku jako solowy projekt gitarzysty Artura Rumińskiego z wyżej wymienionego Thaw. Dziś gra z nim Maciej Śmigrodzki, Rafał Miciński i Michał Leks. W listopadzie wypuścili album „ARRM”. Okropnie dobry.

UR (Leszno)

Dobry kocioł. Black metal w jednym garze z doomem, przyprawiony thrash i death metalem. Zespół całkiem młody bo powstały zimą 2015. Pod koniec ubiegłego roku wydali EPkę „Hail Death” spod znaku Arachnophobia Records.

 


Od zawsze na zawsze, eleganckie zachowanie. A nie w chuja granie, zyski równo rozliczane. Przekaz hula, dobra morda kuma, kto nie kuma no to rura.

NO COMMENTS

Leave a Reply