Jedyny koncert Trapped Under Ice już w najbliższą sobotę (W-wa)


W najbliższą sobotę odbędzie się jedyny, długo wyczekiwany w Polsce koncert Amerykanów z Trapped Under Ice. Hardcore’owcy z Baltimore zawitają 28.10 do warszawskiego Pogłosu, aby promować swoje najnowsze wydawnictwo „Heatwave”. Wraz z nimi zagra jeszcze niemiecki World Eater oraz rodzime The Dog, Street Lights oraz Heavy Runner.

Bilety:
69zł – http://winiarybookings.8merch.com/trapped_under_ice_28_10_poglos_warszawa-id13769
74zł – Eventim.pl (Media Markt, Empik, Saturn), Biletomat.pl – bilety online, Ticketpro Polska
79zł – w dniu koncertu

NA TYM KONCERCIE MOŻESZ WESPRZEĆ DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA „OTWARTE KLATKI” DORZUCAJĄC SIĘ DO PUSZKI, KTORA BĘDZIE DOSTĘPNA NA BRAMCE.

TRAPPED UNDER ICE (USA, Pop Wig Records) – hardcore, punk

W tym roku mija 10-lecie działalności zespołu. Choć z małą przerwą, to ich kariera jest bardzo intensywna. Po zawieszeniu działalności w 2013 roku (występ na This Is Hardcore Festival 2013 w Filadelfii), potrzebowali tylko 2 lat, aby powrócić na scenę. TUI to nowa fala hardcore, która jednak mocno czerpie z klasyków NYHC. Na swoim koncie mają 3 długograje i 3 EPki, a dyskografię zamyka tegoroczny, jeszcze świeży „Heatwave”, który przyjadą promować właśnie do Warszawy.

FFO: Turnstile, Backtrack, Incendiary, Angel Du$t, Cold World, Foundation, Rotting Out, Have Heart

https://www.facebook.com/trappedunderice/

WORLD EATER (Niemcy, BDHW) – hardcore

Od chwili założenia w 2009 roku, ta 5-osobowa załoga z Niemiec pokazuje jak dobrze można odświeżyć klasyczny hardcore! Czerpią z brzmień prawdziwych legend NYHC, jak Agnostic Front, Warzone czy Straight Ahead, łącząc to ze świeżym brzmieniem zespołów pokroju Floorpunch czy Shark Attack. Szybkie tempo i krótkie utwory to znak firmowy World Eatera. Po wydaniu demo na kasecie w 2010 roku, zespół wypuścił debiutancką 7″ EPkę. Dopiero w 2013 roku światło dzienne ujrzał pierwszy LP zespołu „Wormfest” wydany przez BDHW Records.

FFO: Risk It, Broken Teeth, No Turning Back, Coldburn, Expire, Cruel Hand, Backtrack

https://www.facebook.com/worldeaterhc/

THE DOG (Wrocław) – Hardcore/Fastcore/Powerviolence

The Dog to ekipa dobrze znana na polskiej scenie hardcore. Ich ostatni album „The Devil Comes At Night” został bardzo dobrze przyjęty w rodzimym kraju jak i w Europie. Dzięki temu zespół wyruszył na europejską trasę podczas, której odwiedził takie kraje jak Czechy, Holandia, Niemcy, Luksemburg czy Belgia. The Dog oznacza szybko, surowo i bez kompromisów.

https://www.facebook.com/thexdog/
https://thexdog.bandcamp.com/

STREET LIGHTS (Warszawa) – Hardcore

Lokalna załoga z WWA. Polski hardcore po amerykańsku. Mają na koncie Demo (2013), „Going Nowhere, Fast” EP (2015) oraz „To exist, to disappear” EP (2016).

https://streetlightshc.bandcamp.com/

HEAVY RUNNER (Ratel Records) – Hardcore

Heavy Runner to ekipa ze stajni Ratel Records. Zespół zadebiutował DEMO w 2015 roku, a niecałe 2 lata później nagrał split razem z Absolve i Power Play. Hardcore na starej szkole z elementami hip-hopu.

https://heavyrunner.bandcamp.com/


NO COMMENTS

Leave a Reply