Nowy numer Desecration i wyjaśnienia odnośnie OEFDesecration udostępniło na profilu Myspace nowy numer z nadchodzącego albumu "Forensix". Jako przystawka przed obiadem podany został "Bonesaw".

Prace nad siódmym już albumem Desecration zostały niedawno zakończone. Po finalnych miksach i masteringu zespół umieścił przedpremierowo jeden utwór mający przedstawić to co nas czeka. Wybór padł na "Bonesaw". Data premiery "Forensix" nie została jeszcze podana, dalej trwają negocjacje co do ostatecznego terminu. Wydawcą zostanie Metal Age Productions, z którym zespół podpisał końcem maja umowę na 3 kolejne albumy.

Muzycy Desecration wystosowali również oświadczenie wyjaśniające powody nieobecności zespołu na tegorocznym Obscene Extreme Festival. Perkusista Mic Hourihan podczas Indonezyjskiej trasy z Extreme Noise Terror odbytej przed paroma tygodniami nabawił się niezidentyfikowanej jak dotąd choroby. Pomimo tego pozostała część kapeli zjawiła się w Czechach by reprezentować Walię udzielając się w Extreme Noise Terror.


Technik akrobata stojący za konstrukcjami portalu. Skargi na krzywe sufity przyjmuje do księgi zażaleń, którą czyta do snu nieślubnym dzieciom oraz na oddziale paliatywnym. W wolnych chwilach pisze również o muzyce, a jego ulubiony gatunek metalu to amelenium [Al].