Obscene Extreme rusza już w następnym tygodniu [aktualna rozpiska godzinowa]

Gratka dla miłośników popierdolonych dźwięków i wszelkich bezeceństw lub jak kto woli - „konkurs w niezobaczeniu jak największej ilości kapel”, czyli Obscene Extreme, rusza już w następnym tygodniu. Grindowy festyn odbędzie się w dniach 5-9.07.2016 w czeskiej miejscowości Trutnov.

Wdzięki swe zaprezentują:

AHUMADO GRANUJO
ANAL GRIND
ANARCHUS
ANARCHUS 2ND SHOW
ANIMALS KILLING PEOPLE
BACTEREMIA
BLACK SKIES BURN
BLACKMAIL
BOTTOM
BRODEQUIN
CREATIVE WASTE
CREATIVE WASTE 2ND SHOW
CRUDE S.S.
CYTOTOXIN
DARKNESS
DEAD INFECTION
DEAD ROOT
DEATHTOPIA
DISCHARGE
EL KASO URKIJO
EMBOLISM
EVIL INVADERS
FIEND
FLY HIGH TRIBE SHOW
FREAK FESTIVAL
FULL OF HELL
GHOUL
GOD’S AMERICA
GOMORA
HAGGUS
HARD CHARGER
HOLY MOSES
CHOKED BY OWN VOMITS
INFERIA
INFEST
KAOSQUAD
KRISIUN
MALIGNANT TUMOUR – PATHOLOGICAL TIMES
MASTER BLASTER
MEAT SPREADER
MEAT SPREADER 2ND SHOW
MEATKNIFE
MOOM
MYTERI
NO GOD RHETORIC
NOT
NOWYOUREFUCKED
NOWYOUREFUCKED 2ND SHOW
NUCLEAR ASSAULT
NUCLEAR DEVASTATION
PSYCHONEUROSIS
PSYKOANALYYSI
PURTENANCE
RATOS DE PORAO
RAZOR
RAZORRAPE
ROTTENNESS
ROTTENNESS 2ND SHOW
S&M PROJECT SHOW
SADISM
SAMORA SQUID + PRINCESS TWEEDLE NEEDLE
SATAN’S DEFLORATION INCORPORATED
SECTESY
SEE YOU IN HELL
SELFIE, THE CLOWN
SHITFUCKINGSHIT
SINISTER
SLAVEBREED
STORMTROOPERS OF BEER
SUCKING LEECH
SUPPURATION
SYSTEMATIC DEATH
TERROR REVOLUCIONÁRIO
THE ARSON PROJECT
TOTAL CHAOS
VICTIMS
VIOLATOR
VISCERA TRAIL
WOJCZECH
WOLFBRIGADE
WORMED

Poniżej możecie sprawdzić, które z kapel prześpicie najebani:

Środa 5.7.2017

FREAK FESTIVAL 14:00 – 18:00
EVIL INVADERS 20:00 – 20:40
SATAN’S DEFLORATION INCORPORATED 20:50 – 21:50
HOLY MOSES 22:00 – 23:00
SELFIE, THE CLOWN 23:00 – 23:45
SAMORA SQUID + PRINCESS TWEEDLE NEEDLE 23:45 – 00:00

Czwartek 6.7.2017

MASTER BLASTER 12:00 – 12:20
DEAD ROOT 12:30 – 12:50
SECTESY 13:00 – 13:20
ANAL GRIND 13:30 – 13:50
BACTEREMIA 14:00 – 14:25
MOOM 14:35 – 15:00
SADISM 15:10 – 15:35
NOWYOUREFUCKED 15:45 – 16:10
ANIMALS KILLING PEOPLE 16:20 – 16:45
CREATIVE WASTE 16:55 – 17:25
DEAD INFECTION 17:35 – 18:05
FULL OF HELL 18:15 – 18:45
TOTAL CHAOS 18:55 – 19:30
BRODEQUIN 19:40 – 20:25
GHOUL 20:35 – 21:20
KRISIUN 21:30 – 22:15
RATOS DE PORAO 22:25 – 23:15
DISCHARGE 23:30 – 00:30
S&M PROJECT SHOW 00:45 – 01:05
FLY HIGH TRIBE SHOW 01:15 – 02:00

Piątek 7.7.2017

KAOSQUAD 10:00 – 10:20
SHITFUCKINGSHIT 10:30 – 10:50
BLACKMAIL 11:00 – 11:25
PSYKOANALYYSI 11:35 – 12:00
FIEND 12:10 – 12:35
TERROR REVOLUCIONÁRIO 12:35 – 13:10
GOD’S AMERICA 13:20 – 13:45
SLAVEBREED 13:55 – 14:20
RAZORRAPE 14:30 – 14:55
DEATHTOPIA 15:05 – 15:30
PSYCHONEUROSIS 15:40 – 16:10
INFERIA 16:20 – 16:50
MEAT SPREADER 17:00 – 17:35
ANARCHUS 17:45 – 18:20
CRUDE S.S. 18:30 – 19:10
WOLFBRIGADE 19:20 – 20:10
SYSTEMATIC DEATH 20:20 – 21:10
VIOLATOR 21:20 – 22:15
INFEST 22:30 – 23:15
RAZOR 23:30 – 00:45
SEE YOU IN HELL 00:55 – 01:25
MYTERI 01:35 – 02:00
GOMORA 02:10 – 02:30
CHOKED BY OWN VOMITS 02:40 – 03:00

Sobota 8.7.2017

BOTTOM 10:00 – 10:20
NOT 10:30 – 10:50
NUCLEAR DEVASTATION 11:00 – 11:25
HAGGUS 11:35 – 12:00
SUCKING LEECH 12:10 – 12:35
VISCERA TRAIL 12:45 – 13:10
BLACK SKIES BURN 13:20 – 13:45
EMBOLISM 13:55 – 14:20
SUPPURATION 14:30 – 14:55
ROTTENNESS 15:05 – 15:30
CYTOTOXIN 15:40 – 16:05
EL KASO URKIJO 16:15 – 16:45
THE ARSON PROJECT 16:55 – 17:30
PURTENANCE 17:40 – 18:15
AHUMADO GRANUJO 18:25 – 19:05
DARKNESS 19:15 – 20:00
STORMTROOPERS OF BEER 20:10 – 20:50
SINISTER 21:05 – 22:00
NUCLEAR ASSAULT 22:15 – 23:15
VICTIMS 23:25 – 00:15
WORMED 00:25 – 01:10
WOJCZECH 01:20 – 01:50
HARD CHARGER 02:00 – 02:25
MEATKNIFE 02:35 – 03:00

Niedziela 9.7.2017

ROTTENNESS 2ND SHOW 18:30 – 19:00
NOWYOUREFUCKED 2ND SHOW 19:15 – 19:45
MEAT SPREADER 2ND SHOW 20:00 – 20:30
CREATIVE WASTE 2ND SHOW 20:45 – 21:15
MALIGNANT TUMOUR – PATHOLOGICAL TIMES 21:30 – 22:00
ANARCHUS 2ND SHOW 23:15 – 23:45

 

Więcej info na www.obsceneextreme.cz

Od zawsze na zawsze, eleganckie zachowanie. A nie w chuja granie, zyski równo rozliczane. Przekaz hula, dobra morda kuma, kto nie kuma no to rura.

NO COMMENTS

Leave a Reply