Pandemonium, Anima Damnata i Soul Maggot 1 lipca w Łodzi


1 lipca w łodzkim klubie „Magnetofon” zaprezentują się death metalowe Pandemonium, Anima Damnata i Soul Maggot.

WYDARZENIE NA FBhttps://www.facebook.com/events/314560452341966/

PANDEMONIUM – legenda łódzkiej sceny, swoją muzyką w unikalny sposób definiująca mrok i mizantropię. Zespół jest w trakcie promocji materiału z tegorocznej płyty „Nihilist” (Old Temple). Na scenie Pandemonium pokaże, dlaczego nie istnieje coś takiego jak nadzieja i dlaczego jedynym wyjściem jest zatopić się w pesymizmie.

https://www.facebook.com/pandemoniumpl
https://oldtemple.bandcamp.com/album/pandemonium-nihilist

ANIMA DAMNATA – piewcy bluźnierstwa, plugastwa i zezwierzęcenia. W tym roku po raz kolejny zaatakują słuchaczy wściekłymi dźwiękami w postaci albumu zatytułowanego “Nefarious Seed Grows to Bring Forth Supremacy of the Beast” (Godz Ov War Productions / Malignant Voices). Anima Damnata to bezlitosna maszyna koncertowa obrzucająca publikę piekielną miksturą chamstwa, pogardy i fekaliów. Shit, Sex, Satan!

https://www.facebook.com/animadamnataofficial
https://animadamnata.bandcamp.com/


SOUL MAGGOT – choć mają na koncie tylko demo, są w stanie przeokrutnie strzelić w pysk. Soul Maggot to w pełni undergroundowy death/black, w którym nie brak doomowych zwolnień. Przytłaczający ciężar, kruszący kości każdego niedowiarka.

https://www.facebook.com/soulmaggot
https://soulmaggot.bandcamp.com/

Bilety: 40 zł (w dniu koncertu: 50 zł)
Sprzedaż biletów: klubmagnetofon.8merch.com


Od zawsze na zawsze, eleganckie zachowanie. A nie w chuja granie, zyski równo rozliczane. Przekaz hula, dobra morda kuma, kto nie kuma no to rura.

SIMILAR ARTICLES

NO COMMENTS

Leave a Reply