Psychodelic Misanthropy #15


W ramach trasy EUROPE DESECRATION TOUR MMXVI po raz pierwszy w Polsce, w podpoznańskiej Wrześni, zagrają dwie barbarzyńskie hordy: francuski NECROWRETCH (death/black metal) oraz singapurski INFERNAL EXECRATOR (black/death metal). Razem z nimi zagrają lokalsi z MOLOCH LETALIS(death/black metal). Będzie to już 15 edycja Psychodelic Misanthropy Fest. Koncert odbędzie się w AQQ Pub (Września, ul. Warszawska 27 a), dnia 7 marca (poniedziałek) 2016.

Start godz. 19:00, bilety 30zł (w dniu koncertu), 25zł (w przedsprzedaży).

Więcej informacji: molochletalis@o2.pl.

Info prasowe:

NECROWRETCH

Horda powołana do życia w 2008 roku, we Francji. Po kilku demosach i epce szybko zdobywa uznanie starą i zgniłą mieszanką death/black metalu, brutalnie wkraczając na salony i podpisując kontrakt z potężnym labelem jakim jest Century Media. Jak na prawdziwych i typowo podziemnych metalowców przystało, Necrowretch nie zapomina o swoich korzeniach, nie spuszcza z tonu i nie zmienia priorytetów nadal taplając się w brudnych brzmieniach, wypuszczając dobrze przyjęty przez maniax pełniak „Putrid Death Sorcery”, w 2013 roku. Koncerty po ziemiach starego kontynentu a ostatnio i Azji, świadczą o niebywałej sile i potężnej mocy tej koncertowej i diabelskiej maszyny. W roku 2015, w świat wypluty zostaje drugi album hordy „With Serpents Scourge”, który niesie dźwięki nieskażone żadną modą i okresowym trendem. To nadal pierdolony death/black metal, który zbierze chorobliwy plon na polskiej ziemi i który promowany jest w ramach tej właśnie trasy.

INFERNAL EXECRATOR

Ponad dekadę temu, na odległych ziemiach Azji, w Singapurze, przez bandę krwiożerczych demonów spłodzony został Infernal Execrator hołdujący dzikiej i barbarzyńskiej odmianie black/death metalu. Kultywując stare tradycje, przez 9 lat działalności wypuszcza serię mniejszych wydawnictw (dema, ep, splity) by w roku 2014 uwieńczyć swoją demoniczną drogę pełnym albumem „Ad Infinitum Satanic Adherent”. Czerpiąc z dokonań krajanów potężnego Impiety czy Marduk, Infernal Execrator jeńców nie bierze. To barbarzyński gwałt i piekielne zniszczenie które pozostawią po sobie te demony.

MOLOCH LETALIS

Jedyny ambasador piekła ziem wrzesińskich, który od dwunastu lat plugawi maniaków death/black metalowych dźwięków. W swej zbrojowni wykute dema, ep, splity, koncertówki oraz dwa pełne albumy „Apoteoza Śmierci” (2009) oraz „Zgliszcza” (2015) obydwa wydane pod sztandarem Old Temple Records , z którą to Moloch Letalis związany jest od lat.


Od zawsze na zawsze, eleganckie zachowanie. A nie w chuja granie, zyski równo rozliczane. Przekaz hula, dobra morda kuma, kto nie kuma no to rura.

NO COMMENTS

Leave a Reply