brutal assault

Black metalowcy, czy tam nekrofolkowcy, ze śląskiej Furii oraz prawdziwi analni wojownicy z Nuclear Vomit będą reprezentować nasz kraj na tegorocznej, dwudziestej drugiej edycji festiwalu Brutal Assault. Impreza odbędzie się w dniach od 9 do 12 sierpnia, tradycyjnie w czeskim Jaromerze.

Do składu festiwalu doszły również takie zespołu jak: The Great Old Ones, Higher Power, Phurpa, Mercy Ties, Madder Mortem, Ultha,  Monolithe, Soen.

Więcej info na www.brutalassault.cz

Organizatorzy Brutal Assault udostępnili pierwszą transzę biletów na przyszłoroczny festiwal. Pierwsze 2000 biletów jest dostępne w cenie 57,99 euro i można je zamawiać na stronie festiwalu.

21. edycja Brutal Assault odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia 2016 roku. Jak co roku na końcu festiwalowej książeczki mogliśmy znaleźć pierwsze potwierdzone zespoły, które wystąpią na 21 edycji czeskiego festiwalu Brutal Assault.  Są nimi:

Exodus (thrash metal, USA)
Birdflesh (grindcore, Szwecja)

Jak co roku na końcu festiwalowej książeczki mogliśmy znaleźć pierwsze potwierdzone zespoły, które wystąpią na 21 edycji czeskiego festiwalu Brutal Assault.  Są nimi:

Exodus (thrash metal, USA)
Birdflesh (grindcore, Szwecja)

Festiwal odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia 2016 roku.

Aby zapewnić właściwą oprawę koncertom Cult of Fire oraz Phurpa organizatorzy Brutal Assault zdecydowali się na wprowadzenie w tym roku czwartej sceny – Oriental Stage.
Cult of Fire przygotował specjalny set w którym znajdzie się między innymi utwór Vltava z ich najnowszego singla, który zespół odegra na żywo po raz pierwszy i ostatni właśnie na jubileuszowej edycji festiwalu. Występowi Czechów będzie towarzyszył fireshow. Drugim gościem nowej sceny będzie rosyjska Phurpa, której muzycy łączą stare tybetańskie tradycje z ambientem. Z orientalną sceną doskonale współgrać będzie wystawa w Octagonie, gdzie swoje prace zaprezentuje David Glomba (Teitan Arts) odpowiedzialny za oprawę graficzną Cult of Fire, Ascension czy Svartidauði.

Na festiwalu wystąpi 100+ zespołów z całego świata:

Ad Nauseam (Technical/Avant-Garde Death Metal)
Agalloch (Folk/Doom/Post-Metal)
Amenra (Sludge/Hardcore)
Anaal Nathrakh (Grindcore)
Antaeus (Black Metal)
Antropomorphia (Death Metal)
Arcturus (Avant-Garde/Black Metal)
Asphyx (Death/Doom Metal)
Atari Teenage Riot (Digital Hardcore)
Be’lakor (Melodic Death Metal)
Benighted (Death Metal/Grindcore)
Bloodbath (Death Metal)
Blood Eagle (Death Metal/Post-Thrash)
Blood Red Throne (Death Metal)
Biohazard (Hardcore)
Brujeria (Death Metal/Grindcore)
Candlemass (Epic Doom Metal)
Cannibal Corpse (Death Metal)
Carach Angren (Symphonic Black Metal)
Carnifex (Deathcore)
Cradle Of Filth (Gothic/Black Metal)
Cryptopsy (Brutal/Technical Death Metal)
Clut Of Fire (Epic Black Metal)
Dead Congregation (Death Metal)
Decapitated (Technical Death Metal)
Demilich (Death Metal)
Demonic Resurrection (Progressive Death/Black Metal)
Dødheimsgard (Avant-Garde/Black/Industrial Metal)
Dr. Living Dead (Crossover)
Einherjer (Viking Metal)
Esoteric (Funeral Doom/Death Metal)
Excrementory Grindfuckers (Grindcore)
God Dethroned (Death Metal)
Godflesh (Industrial Metal)
Gutslit (Death Metal)
Headcrash (Crossover)
Heaven Shall Burn (Melodic Death Metal/Metalcore)
Horse The Band (nintendocore)
Hour of Penance (Brutal Death Metal)
(hed) P.E (rapcore)
Ill Nino (Nu-metal)
Kataklysm (Death Metal)
Katatonia (Depressive Rock/Metal)
Killikng Joke (Post-Punkrock)
Kreator (Thrash Metal)
Krisiun (Death Metal)
KYPCK (Doom Metal)
Lantlôs (Post-Rock/Shoegaze)
Marduk (Black Metal)
Maximum Penalty (Hardcore)
Mayhem (Black Metal)
Melechesh (Black/Death/Middle Eastern Folk Metal)
Monuments (Djent)
Napalm Death (Grindcore)
Neglected Fields (Technical Death Metal)
Nervosa (Thrash Metal)
Ne Obliviscaris (Extreme Progressive Metal)
Nuclear (Thrash Metal)
Nuclear Assault (Thrash Metal)
Outre (Black Metal)
Pertrubator (Dark Synth)
Phurpa (Tibetian Ritual Music of Bon Tradition)
Primordial (Celtic Folk/Black Metal)
Pro-Pain (Hardcore/Punk)
Psycroptic (Technical Death Metal)
Ramming Speed (Thrash Metal/Crossover)
Ratos de Porão (Crossover)
Rectal Smegma (Goregrind)
Rome (Neo Folk)
Rosetta (Post-Hardcore)
Sarke (Black Metal)
Sebkha-Chott (Experimental Rock)
Sepultura (Thrash Metal)
Sikth (Djent)
Skalmold (Viking Metal)
Skepticism (Funeral Doom Metal)
Soulfly (Groove/Thrash/Death Metal)
Sólstafir (Post-Metal)
Squash Bowels (Goregrind)
Suicidal Silence (Deathcore)
Sunn O))) (Drone/Doom Metal)
Svartidauði (Black Metal)
The Haunted (Death/Post-Thrash Metal)
Touche Amore (Post-Hardcore)
Trouble (Psychedelic/Stoner Metal)
Trap (Experimental/Electro Rock)
Walls Of Jericho (Metalcore)
Winterfylleth (Black Metal)
Wisdom In Chains (Hardcore)
Vader (Death/Thrash Metal)
Victims (Hardcore/Punk)
Vildhjarta (Progressive Metal)
The Dillinger Escape Plan (Mathcore)

brutal final 2015 poster

Po entuzjastycznym przyjęciu na ubiegłorocznym Brutal Assault czeski Krabathor powraca z nowym wydawnictwem. Będzie nim trzy płytowy digipack (CD + 2 DVD) w skład którego wejdą ścieżka audio i video z marcowego koncertu w rodzinnym Uherské Hradiště oraz występ z Brutal Assault 2014.  Dodatkowo na płytach znajdą się takie bonusy jak: materiały zza kulis, drumcamy z koncertów oraz film dokumentalny o zespole przygotowany przez Mejla Basela.

Wydawnictwo zatytułowane Rebirth of Brutality – Live in Uherské Hradiště ukaże się nakładem Mystic Production 05.08.2015 i będzie można go zakupić na tegorocznym festiwalu Brutal Assault.

Krabathor - Rebirth of Brutality - Live in Uherské Hradiště

XX edycja Brutal Assault Festival odbędzie się w dniach 5 – 8 sierpnia w Jaromerze w Twierdzy Josefov. Dziś organizatorzy poinformowali o zmianach w składzie spowodowanych rozwiązaniem M.O.D. i odwołaniem letnich tras przez kilka zespołów (Evergreen Terrace, Rings of Saturn i Cattle Decapitation)

Zamiast Evergreen Terrace wystąpi Pro-Pain, Rings of Saturn zostanie zastąpione przez Horse The Band oraz Monuments, zamiast Cattle Decapitation zagra Hour of Penance, a Dr. Living Dead wystąpi zamiast M.O.D..
Oprócz tych zastępstw do składu dochodzi także krakowskie Outre, szwedzkie Victims oraz Neglected Fields z Łotwy.

Wcześniej potwierdzono:

Ad Nauseam (Technical/Avant-Garde Death Metal)
Agalloch (Folk/Doom/Post-Metal)
Amenra (Sludge/Hardcore)
Anaal Nathrakh (Grindcore)
Antaeus (Black Metal)
Antropomorphia (Death Metal)
Arcturus (Avant-Garde/Black Metal)
Asphyx (Death/Doom Metal)
Atari Teenage Riot (Digital Hardcore)
Be’lakor (Melodic Death Metal)
Benighted (Death Metal/Grindcore)
Bloodbath (Death Metal)
Blood Eagle (Death Metal/Post-Thrash)
Blood Red Throne (Death Metal)
Biohazard (Hardcore)
Brujeria (Death Metal/Grindcore)
Candlemass (Epic Doom Metal)
Cannibal Corpse (Death Metal)
Carach Angren (Symphonic Black Metal)
Carnifex (Deathcore)
Cradle Of Filth (Gothic/Black Metal)
Cryptopsy (Brutal/Technical Death Metal)
Clut Of Fire (Epic Black Metal)
Dead Congregation (Death Metal)
Decapitated (Technical Death Metal)
Demilich (Death Metal)
Demonic Resurrection (Progressive Death/Black Metal)
Dødheimsgard (Avant-Garde/Black/Industrial Metal)
Einherjer (Viking Metal)
Esoteric (Funeral Doom/Death Metal)
Excrementory Grindfuckers (Grindcore)
God Dethroned (Death Metal)
Godflesh (Industrial Metal)
Gutslit (Death Metal)
Headcrash (Crossover)
Heaven Shall Burn (Melodic Death Metal/Metalcore)
(hed) P.E (rapcore)
Ill Nino (Nu-metal)
Kataklysm (Death Metal)
Katatonia (Depressive Rock/Metal)
Killikng Joke (Post-Punkrock)
Kreator (Thrash Metal)
Krisiun (Death Metal)
KYPCK (Doom Metal)
Lantlôs (Post-Rock/Shoegaze)
Marduk (Black Metal)
Maximum Penalty (Hardcore)
Mayhem (Black Metal)
Melechesh (Black/Death/Middle Eastern Folk Metal)
Napalm Death (Grindcore)
Nervosa (Thrash Metal)
Ne Obliviscaris (Extreme Progressive Metal)
Nuclear (Thrash Metal)
Nuclear Assault (Thrash Metal)
Pertrubator (Dark Synth)
Phurpa (Tibetian Ritual Music of Bon Tradition)
Primordial (Celtic Folk/Black Metal)
Psycroptic (Technical Death Metal)
Ramming Speed (Thrash Metal/Crossover)
Ratos de Porão (Crossover)
Rectal Smegma (Goregrind)
Rome (Neo Folk)
Rosetta (Post-Hardcore)
Sarke (Black Metal)
Sebkha-Chott (Experimental Rock)
Sepultura (Thrash Metal)
Sikth (Djent)
Skalmold (Viking Metal)
Skepticism (Funeral Doom Metal)
Soulfly (Groove/Thrash/Death Metal)
Sólstafir (Post-Metal)
Squash Bowels (Goregrind)
Suicidal Silence (Deathcore)
Sunn O))) (Drone/Doom Metal)
Svartidaudi (Black Metal)
The Haunted (Death/Post-Thrash Metal)
Touche Amore (Post-Hardcore)
Trouble (Psychedelic/Stoner Metal)
Trap (Experimental/Electro Rock)
Walls Of Jericho (Metalcore)
Winterfylleth (Black Metal)
Wisdom In Chains (Hardcore)
Vader (Death/Thrash Metal)
Vildhjarta (Progressive Metal)
The Dillinger Escape Plan (Mathcore)

brutal final 2015 poster

XX edycja Brutal Assault Festival odbędzie się w dniach 5 – 8 sierpnia w Jaromerze w Twierdzy Josefov. Dzisiaj poznaliśmy kolejne zespoły, które zagrają w 2015 roku. Są to:

Soulfly (Groove/Thrash/Death Metal)
Clut Of Fire (Epic Black Metal)
Melechesh (Black/Death/Middle Eastern Folk Metal)
Ne Obliviscaris (Extreme Progressive Metal)
Phurpa (Tibetian Ritual Music of Bon Tradition)
Maximum Penalty (Hardcore)
Wisdom In Chains (Hardcore)

Wcześniej potwierdzono:

Ad Nauseam (Technical/Avant-Garde Death Metal)
Agalloch (Folk/Doom/Post-Metal)
Amenra (Sludge/Hardcore)
Anaal Nathrakh (Grindcore)
Antaeus (Black Metal)
Antropomorphia (Death Metal)
Arcturus (Avant-Garde/Black Metal)
Asphyx (Death/Doom Metal)
Atari Teenage Riot (Digital Hardcore)
Be’lakor (Melodic Death Metal)
Benighted (Death Metal/Grindcore)
Bloodbath (Death Metal)
Blood Eagle (Death Metal/Post-Thrash)
Blood Red Throne (Death Metal)
Biohazard (Hardcore)
Brujeria (Death Metal/Grindcore)
Candlemass (Epic Doom Metal)
Cannibal Corpse (Death Metal)
Carach Angren (Symphonic Black Metal)
Carnifex (Deathcore)
Cradle Of Filth (Gothic/Black Metal)
Cryptopsy (Brutal/Technical Death Metal)
Dead Congregation (Death Metal)
Decapitated (Technical Death Metal)
Demilich (Death Metal)
Demonic Resurrection (Progressive Death/Black Metal)
Dødheimsgard (Avant-Garde/Black/Industrial Metal)
Einherjer (Viking Metal)
Esoteric (Funeral Doom/Death Metal)
Evergreen Terrace (Metalcore)
Excrementory Grindfuckers (Grindcore)
God Dethroned (Death Metal)
Godflesh (Industrial Metal)
Gutslit (Death Metal)
Headcrash (Crossover)
Heaven Shall Burn (Melodic Death Metal/Metalcore)
(hed) P.E (rapcore)
Ill Nino (Nu-metal)
Kataklysm (Death Metal)
Katatonia (Depressive Rock/Metal)
Killikng Joke (Post-Punkrock)
Kreator (Thrash Metal)
Krisiun (Death Metal)
KYPCK (Doom Metal)
Lantlôs (Post-Rock/Shoegaze)
Marduk (Black Metal)
Mayhem (Black Metal)
M.O.D. (Hardcore/Crossover)
Napalm Death (Grindcore)
Nervosa (Thrash Metal)
Nuclear (Thrash Metal)
Nuclear Assault (Thrash Metal)
Pertrubator (Dark Synth)
Primordial (Celtic Folk/Black Metal)
Psycroptic (Technical Death Metal)
Ramming Speed (Thrash Metal/Crossover)
Ratos de Porão (Crossover)
Rectal Smegma (Goregrind)
Rings Of Saturn (Technical Deathcore)
Rome (Neo Folk)
Rosetta (Post-Hardcore)
Sarke (Black Metal)
Sebkha-Chott (Experimental Rock)
Sepultura (Thrash Metal)
Sikth (Djent)
Skalmold (Viking Metal)
Skepticism (Funeral Doom Metal)
Sólstafir (Post-Metal)
Squash Bowels (Goregrind)
Suicidal Silence (Deathcore)
Sunn O))) (Drone/Doom Metal)
Svartidaudi (Black Metal)
The Haunted (Death/Post-Thrash Metal)
Touche Amore (Post-Hardcore)
Trouble (Psychedelic/Stoner Metal)
Trap (Experimental/Electro Rock)
Walls Of Jericho (Metalcore)
Winterfylleth (Black Metal)
Vader (Death/Thrash Metal)
Vildhjarta (Progressive Metal)
The Dillinger Escape Plan (Mathcore)

brutal final 2015 poster

XX edycja Brutal Assault Festival odbędzie się w dniach 5 – 8 sierpnia w Jaromerze w Twierdzy Josefov. Dzisiaj poznaliśmy kolejne zespoły, które zagrają w 2015 roku. Są to:

Mayhem (Black Metal)
Ad Nauseam (Technical/Avant-Garde Death Metal)
Arcturus (Avant-Garde/Black Metal)
Atari Teenage Riot (Digital Hardcore)
Blood Red Throne (Death Metal)
Dødheimsgard (Avant-Garde/Black/Industrial Metal)
(hed) P.E (rapcore)
Pertrubator (Dark Synth)
Sebkha-Chott (Experimental Rock)

Wcześniej potwierdzono:

Agalloch (Folk/Doom/Post-Metal)
Amenra (Sludge/Hardcore)
Antaeus (Black Metal)
Antropomorphia (Death Metal)
Asphyx (Death/Doom Metal)
Anaal Nathrakh (Grindcore)
Be’lakor (Melodic Death Metal)
Benighted (Death Metal/Grindcore)
Bloodbath (Death Metal)
Blood Eagle (Death Metal/Post-Thrash)
Biohazard (Hardcore)
Brujeria (Death Metal/Grindcore)
Candlemass (Epic Doom Metal)
Cannibal Corpse (Death Metal)
Carach Angren (Symphonic Black Metal)
Carnifex (Deathcore)
Cradle Of Filth (Gothic/Black Metal)
Cryptopsy (Brutal/Technical Death Metal)
Dead Congregation (Death Metal)
Decapitated (Technical Death Metal)
Demilich (Death Metal)
Demonic Resurrection (Progressive Death/Black Metal)
Einherjer (Viking Metal)
Esoteric (Funeral Doom/Death Metal)
Evergreen Terrace (Metalcore)
Excrementory Grindfuckers (Grindcore)
God Dethroned (Death Metal)
Godflesh (Industrial Metal)
Gutslit (Death Metal)
Headcrash (Crossover)
Heaven Shall Burn (Melodic Death Metal/Metalcore)
Ill Nino (Nu-metal)
Kataklysm (Death Metal)
Katatonia (Depressive Rock/Metal)
Killikng Joke (Post-Punkrock)
Kreator (Thrash Metal)
Krisiun (Death Metal)
KYPCK (Doom Metal)
Lantlôs (Post-Rock/Shoegaze)
Marduk (Black Metal)
M.O.D. (Hardcore/Crossover)
Napalm Death (Grindcore)
Nervosa (Thrash Metal)
Nuclear (Thrash Metal)
Nuclear Assault (Thrash Metal)
Primordial (Celtic Folk/Black Metal)
Psycroptic (Technical Death Metal)
Ramming Speed (Thrash Metal/Crossover)
Ratos de Porão (Crossover)
Rectal Smegma (Goregrind)
Rings Of Saturn (Technical Deathcore)
Rome (Neo Folk)
Rosetta (Post-Hardcore)
Sarke (Black Metal)
Sepultura (Thrash Metal)
Sikth (Djent)
Skalmold (Viking Metal)
Skepticism (Funeral Doom Metal)
Sólstafir (Post-Metal)
Squash Bowels (Goregrind)
Suicidal Silence (Deathcore)
Sunn O))) (Drone/Doom Metal)
Svartidaudi (Black Metal)
The Haunted (Death/Post-Thrash Metal)
Touche Amore (Post-Hardcore)
Trouble (Psychedelic/Stoner Metal)
Trap (Experimental/Electro Rock)
Walls Of Jericho (Metalcore)
Winterfylleth (Black Metal)
Vader (Death/Thrash Metal)
Vildhjarta (Progressive Metal)
The Dillinger Escape Plan (Mathcore)

brutal-assault-2015-poster

XX edycja Brutal Assault Festival odbędzie się w dniach 5 – 8 sierpnia w Jaromerze w Twierdzy Josefov. Dzisiaj poznaliśmy kolejne zespoły, które zagrają w 2015 roku. Są to:

Antaeus (Black Metal)
Evergreen Terrace (Metalcore)
Killikng Joke (Post-Punkrock)
Rome (Neo Folk)
Sikth (Djent)
Touche Amore (Post-Hardcore)
Trouble (Psychedelic/Stoner Metal)
Vildhjarta (Progressive Metal)
The Dillinger Escape Plan (Mathcore)

Wcześniej potwierdzono:

Agalloch (Folk/Doom/Post-Metal)
Amenra (Sludge/Hardcore)
Antropomorphia (Death Metal)
Asphyx (Death/Doom Metal)
Anaal Nathrakh (Grindcore)
Be’lakor (Melodic Death Metal)
Benighted (Death Metal/Grindcore)
Bloodbath (Death Metal)
Blood Eagle (Death Metal/Post-Thrash)
Biohazard (Hardcore)
Brujeria (Death Metal/Grindcore)
Candlemass (Epic Doom Metal)
Cannibal Corpse (Death Metal)
Carach Angren (Symphonic Black Metal)
Carnifex (Deathcore)
Cradle Of Filth (Gothic/Black Metal)
Cryptopsy (Brutal/Technical Death Metal)
Dead Congregation (Death Metal)
Decapitated (Technical Death Metal)
Demilich (Death Metal)
Demonic Resurrection (Progressive Death/Black Metal)
Einherjer (Viking Metal)
Emmure (Metalcore)
Esoteric (Funeral Doom/Death Metal)
Excrementory Grindfuckers (Grindcore)
God Dethroned (Death Metal)
Godflesh (Industrial Metal)
Gutslit (Death Metal)
Headcrash (Crossover)
Heaven Shall Burn (Melodic Death Metal/Metalcore)
Ill Nino (Nu-metal)
Kataklysm (Death Metal)
Katatonia (Depressive Rock/Metal)
Kreator (Thrash Metal)
Krisiun (Death Metal)
KYPCK (Doom Metal)
Lantlôs (Post-Rock/Shoegaze)
Marduk (Black Metal)
Mastodon (Progressive Rock/Metal)
Mushroomhead (Alternative Metal)
M.O.D. (Hardcore/Crossover)
Napalm Death (Grindcore)
Nervosa (Thrash Metal)
Nuclear (Thrash Metal)
Nuclear Assault (Thrash Metal)
Primordial (Celtic Folk/Black Metal)
Psycroptic (Technical Death Metal)
Ramming Speed (Thrash Metal/Crossover)
Ratos de Porão (Crossover)
Rectal Smegma (Goregrind)
Rings Of Saturn (Technical Deathcore)
Rosetta (Post-Hardcore)
Sarke (Black Metal)
Sepultura (Thrash Metal)
Skalmold (Viking Metal)
Skepticism (Funeral Doom Metal)
Sólstafir (Post-Metal)
Squash Bowels (Goregrind)
Suicidal Silence (Deathcore)
Sunn O))) (Drone/Doom Metal)
Svartidaudi (Black Metal)
The Haunted (Death/Post-Thrash Metal)
Trap (Experimental/Electro Rock)
Walls Of Jericho (Metalcore)
Winterfylleth (Black Metal)
Vader (Death/Thrash Metal)

brutal-assault-2015-poster

XX edycja Brutal Assault Festival odbędzie się w dniach 5 – 8 sierpnia w Jaromerze w Twierdzy Josefov. Dzisiaj poznaliśmy kolejne zespoły, które zagrają w 2015 roku. Są to:

Amenra (Sludge/Hardcore)
Candlemass (Epic Doom Metal)
God Dethroned (Death Metal)
Godflesh (Industrial Metal)
Headcrash (Crossover)
Mastodon (Progressive Rock/Metal)
Ramming Speed (Thrash Metal/Crossover)
Skepticism (Funeral Doom Metal)
Sólstafir (Post-Metal)
Trap (Experimental/Electro Rock)
Walls Of Jericho (Metalcore)

Wcześniej potwierdzono:

Agalloch (Folk/Doom/Post-Metal)
Antropomorphia (Death Metal)
Asphyx (Death/Doom Metal)
Anaal Nathrakh (Grindcore)
Be’lakor (Melodic Death Metal)
Benighted (Death Metal/Grindcore)
Bloodbath (Death Metal)
Blood Eagle (Death Metal/Post-Thrash)
Biohazard (Hardcore)
Brujeria (Death Metal/Grindcore)
Cannibal Corpse (Death Metal)
Carach Angren (Symphonic Black Metal)
Carnifex (Deathcore)
Cradle Of Filth (Gothic/Black Metal)
Cryptopsy (Brutal/Technical Death Metal)
Dead Congregation (Death Metal)
Decapitated (Technical Death Metal)
Demilich (Death Metal)
Demonic Resurrection (Progressive Death/Black Metal)
Einherjer (Viking Metal)
Emmure (Metalcore)
Esoteric (Funeral Doom/Death Metal)
Excrementory Grindfuckers (Grindcore)
Gutslit (Death Metal)
Heaven Shall Burn (Melodic Death Metal/Metalcore)
Ill Nino (Nu-metal)
Kataklysm (Death Metal)
Katatonia (Depressive Rock/Metal)
Kreator (Thrash Metal)
Krisiun (Death Metal)
KYPCK (Doom Metal)
Lantlôs (Post-Rock/Shoegaze)
Marduk (Black Metal)
Mushroomhead (Alternative Metal)
M.O.D. (Hardcore/Crossover)
Napalm Death (Grindcore)
Nervosa (Thrash Metal)
Nuclear (Thrash Metal)
Nuclear Assault (Thrash Metal)
Primordial (Celtic Folk/Black Metal)
Psycroptic (Technical Death Metal)
Ratos de Porão (Crossover)
Rectal Smegma (Goregrind)
Rings Of Saturn (Technical Deathcore)
Rosetta (Post-Hardcore)
Sarke (Black Metal)
Sepultura (Thrash Metal)
Skalmold (Viking Metal)
Squash Bowels (Goregrind)
Suicidal Silence (Deathcore)
Sunn O))) (Drone/Doom Metal)
Svartidaudi (Black Metal)
The Haunted (Death/Post-Thrash Metal)
Winterfylleth (Black Metal)
Vader (Death/Thrash Metal)

brutal-assault-2015-poster

RECENZJE

Niczym transport bibuły trafiła do mnie płytka, której zechcę poświęcić kilka słów. Tym razem w ręce wpadł mi optyczny placek długogrający wyszkowskiej załogi Good...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial