Throneum, Incinerator i Abhorrent Funeral w październiku w „U Bazyla”


19 października w poznańskim klubie „U Bazyla” odbędzie się koncert, na którym zaprezentują swe wdzięki kapele Throneum, Incinerator oraz Abhorrent Funeral.

Info prasowe:

THRONEUM to absolutna legenda rodzimej sceny death/black metalowej, zespół, który ma na swoim koncie multum istotnych dla gatunku wydawnictw, od kultowych „Old Death’s Lair” i „Mutiny of Death” do ostatnich bezkompromisowych wyziewów – „Morbid Death Tales” czy „Organic Death Temple”. Ostatni raz w Poznaniu grali siedem lat temu na Old Temple Fest, czas najwyższy przypomnieć się maniakom ze stolicy Wielkopolski!

https://throneum.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/ThroneumOfficial/

„Muzyka INCINERATOR to ma być prosty strzał w pysk, wyprowadzony z pełnią nienawiści i szaleństwem w oczach” – tak mówią sami o sobie. To jedna z kilku znakomicie zapowiadających się młodych grup rodem z Warszawy, wielbiących metal grany na starą modłę w stylu Slaughter, Possesed czy Dark Angel! W tym roku zadebiutowali w barwach Putrid Cult miażdżącą epką o zacnym tytule „Rotten Flesh Macabre”.

https://incineratorpl.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/incineratorPL/

ABHORRENT FUNERAL to jeden z najobrzydliwszych projektów „muzycznych” w kraju. Obskurna i niesmaczna mieszanina death metalu, doom i punka spod znaku Hellhammer, Cianide czy Six Feet Under powinna przypaść do gustu zwłasza niepoprwnym zwyrodnialcom i dewiantom! Zapowiada się prawdziwy horror!

https://abhorrentfuneral.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/AbhorrentFuneral/

19.10.2017
Klub u Bazyla (ul. Norwida 18A), Poznań
Start: 20:00
Wjazd: 25/30

BILETY
Wkrótce…

 

https://www.facebook.com/events/475107896179323/

 

21039672_831032747064197_671172381_n


Od zawsze na zawsze, eleganckie zachowanie. A nie w chuja granie, zyski równo rozliczane. Przekaz hula, dobra morda kuma, kto nie kuma no to rura.

NO COMMENTS

Leave a Reply