Welicoruss, Netherfell i Antiflesh w Żaganiu


Heart Of Rock Agency oraz Hellblast promotion zapraszają na koncert grup Welicoruss (RUS), Netherfell (PL) i Antiflesh (PL), który odbędzie się 29 kwietnia 2016 w klubie Elektrownia w Żaganiu. Bilety w cenie 15 zł.

Welicoruss – to zespół grający symfoniczny pagan/black metal. Założony został na Zachodniej Syberii w roku 2005 – obecnie członkowie zespołu przebywają w Pradze. Ich muzyka to połączenie symfonicznych aranżacji z potężnymi riffami gitarowymi i black metalową, progresywną perkusją. Zróżnicowanie wokalu (począwszy od growlu, przez scream, na czystych chórach koncząc) sprawia, że muzyka Weilcoruss jest wyjątkowo różnorodna i wyrazista. Tworząc muzykę, teksty i oprawę koncertów muzycy czerpią pełnymi garściami z tradycji północnoruskiej i skandynawskiej. Członkowie zespołu mają ogromne doświadczenie sceniczne i studyjne, dodatkowo bardzo prężnie koncertują. Dotychczas Weilcoruss zagrał na Wolszeit Festival 2015 (Niemcy), Made of Metal 2014 (Czech), Gothroom Festival 2015 (Słowacja), Exit Festival (Serbia), Metal Heads` Mission 2008 (Ukraina). W tym roku zagra na Ragnarok Festival 2016 w Niemczech.

https://www.facebook.com/welicoruss/

 
Netherfell – krakowski folk metalowy zespół łączący w swojej muzyce elementy muzyki folkowej (głównie słowiańskiej i celtyckiej) z nowoczesnymi odmianami ciężkiego metalowego grania.Początki istnienia grupy sięgają 2008 roku jednak dopiero rok 2013 przynosi stabilizację składu czego efektem jest wydanie EP „Okryte Zapomnieniem” i liczne koncerty w tym u boku gwiazd sceny folkmetalowej ( m.in Arkona, Alestorm, Dalriada, Negura Bunget). Zespół ma na koncie również teledysk do utworu „Mokosz”. W kwietniu 2015 roku zespół wydał własnym nakładem swój pierwszy album długogrający „Między Wschodem a Zachodem” po czym podpisał kontrakt z niemiecką wytwórnia NOIZGATE Records by jej nakładem wydać już oficjalną reedycję płyty pod angielskim tytułem „Between East And West”. W 2015 roku zespół intensywnie koncertował grając m.in. dwie długie trasy koncertowe zahaczając o Czechy, Austrię, Słowację i Niemcy, supportował również grupę Ensiferum.

https://www.facebook.com/Netherfell/

 

AntiFlesh – blackmetalowy skład z korzeniami we wrocławskich piwnicach założony z impetem pod koniec 2013 roku. Scenicznie
zadebiutowaliśmy już w styczniu 2014, by koncertując regularnie, rozsiewać bluźnierstwa na okolicznej podziemnej scenie. W drugiej połowie roku ruszyliśmy z nagraniami do dema: „In peccatis nostris in sanguine” we wrocławskim Hellsoundzie, a kruki z Dark Omens Production zajęły się jego rozprzestrzenianiem dokładnie w wigilię narodzenia syna człowieczego ku trwodze katolickiej owczarni. Rok 2015 przyniósł między innymi występ na Dark Fest gdzie mielimy przyjemność dzielić scenę z takimi zaprawionymi wojownikami jak: Vader, Decapitated, Furia, Hate, Arkona, Pandemonium czy Ogotay. Zagraliśmy też kilka koncertów pod szyldem „In memory of Bathory”, szerząc pamięć jednego z ojców naszego gatunku – Quortona – wśród polskiej publiczności. Aktualnie pracujemy nad LP, szczegóły wkrótce!

START – 20:30
BILET – 15 PLN
MIEJSCE – Elektrownia Klub Żagań
www.elektrowniaklub.com
https://twitter.com/elektrowniaklub


Od zawsze na zawsze, eleganckie zachowanie. A nie w chuja granie, zyski równo rozliczane. Przekaz hula, dobra morda kuma, kto nie kuma no to rura.

NO COMMENTS

Leave a Reply